Meble kuchenne i kuchnie Atlas Warszawa

Dlaczego nasze meble kuchenne?

Dowiedz się co stanowi o ich wyjątkowości.

Marka Atlas to ponad 30 lat tradycji, dobrego smaku i ciągłego rozwoju. Jako solidny dostawca mebli kuchennych na wymiar i zamówienie, oferujemy wszystko czego oczekujesz od kuchni na najwyższym poziomie. Produkcja mebli to nie tylko fabryka – to zespół specjalistów, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem pomagają stworzyć doskonałą i użyteczną kuchnię, która doskonale wkomponuje się w Twoje wnętrze i będzie Ci służyć przez długie lata.

Doskonały Design, który cieszy oko

Zaprojektować kuchnię potrafi każdy. Zrobić do ze smakiem – tylko wybrani. Nasi projektanici, jako zespół fachowców, którzy na codzień mają styczność z najnowszymi trendami w branży, potrafią “wyczarować” projekty, które swoją nieszablonową formą zwracją na siebie uwagę i wywołują podziw wśród najbardziej wymagających klientów.

Wykonamy projekt kuchni na wymiar i zamówienie - Atlas Warszawa
Funkcjonalne meble kuchenne na zamówienie - Atlas Warszawa

Ogrom funkcjonalności dla lepszego komfortu

Od wyglądu wszystko się zaczyna jednak o prawdziwej wartości dobrze zaprojektowanej kuchni stanowi jej ergonomia. Nasze indywidualnie dobrane rozwiązania pozwolą stworzyć kuchnię, w której nie tylko będziesz czuć się dobrze ale przede wszystkim będziesz działać w pełni swobodnie, optymalnie wykorzystując każdy element wyposażenia.

Nietypowe rozwiązania dla wymagających

Regał na książki kucharskie? Elektrycznie wysuwany kran? Dla nas żadne niestandardowe zlecenie nie jest problemem. Oferujemy niemal każdy obecny na rynku element wyposażenia, który sprawi, że Twoja kuchnie nabierze indywidualnego wyrazu zgodnie z każdym Twoim życzeniem.

Nietypowe meble kuchenne i kuchnie na zamówienie - Atlas Warszawa
Kuchnie na wymiar z gwarancją - Atlas Warszawa

Wieloletnia gwarancja, która daje Ci spokój

Jesteśmy pewni jakości naszych mebli kuchennych oraz fachowego montażu przez naszych wykwalifikowanych specjalistów, dlatego jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy aż 5 lat gwarancji na nasze produkty! Możesz być zatem spokojny nawet gdy przydarzy się jakaś niespodziewana sytuacja.

Terminowa realizacja to podstawa

Twój czas jest dla nas równie ważny jak idealnie skomponowana kuchnia na zamówienie. Wszelkie formalności od pomiaru po projekt wykonujemy w ściśle określonych ramach czasowych. Oznacza to po prostu, że możesz liczyć na naszą słowność i być spokojnym o termin realizacji.

Realizujemy meble kuchenne i kuchni na Twoje indywidualne zamówienie - Atlas Warszawa

Wyposażenie klasy premium

Doskonałe meble kuchenne wymagają odpowiedniej oprawy. Czym była by kuchnia bez kompleksowego wyposażenia AGD? W swojej ofercie posiadamy niemal każdy dostępny na rynku rodzaj wyposażenia do zabudowy kuchni a wszystko to pochodzi wyłącznie od producentów sprzętu klasy PREMIUM.